THE KOLORS

close


Zespół The Kolors to włoska formacja muzyczna, która zyskała ogromną popularność zarówno w kraju, jak i za granicą dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu. Jednym z ich największych przebojów jest utwór "Italodisco", który w krótkim czasie stał się prawdziwym hymnem miłośników muzyki pop. Piosenka zachwyciła słuchaczy energicznym rytmem i chwytliwą melodią, a jej tekst wpisuje się w dziedzictwo włoskiego disco.

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że po raz pierwszy zespół The Kolors wystąpi w Polsce na prestiżowym festiwalu Roztańczony PGE Narodowy, który odbędzie się 28 września 2024 roku. To wyjątkowa okazja dla polskich fanów, aby doświadczyć niesamowitej energii i talentu tej grupy na żywo.

Zespół The Kolors zdobywa serca słuchaczy nie tylko za sprawą swojego przeboju "Italodisco", ale także licznym nagraniom z ich występów na dużej scenie. Festiwal Roztańczony PGE Narodowy obiecuje być niezapomnianym wydarzeniem muzycznym, a obecność The Kolors tylko podkręci atmosferę tej niepowtarzalnej imprezy. Nie przegapcie okazji, by być częścią tego muzycznego święta!
PATRON MEDIALNY
ORGANIZATOR
MIEJSCE

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się