SZPILKI EXTAZY NEWS

close


Zespół SSZPILKI, w którego skład wchodzą 3 dziewczyny: Milena, Klaudia i Marlena, swoją przygodę z muzyką zaczął już 8 lat temu. W 2013 roku założyły swoj pierwszy kanał na Youtube pod nazwą "Tres Ninas!" Nagrywały covery polskich jak i zagranicznych wykonawców. W tym samym też okresie, dziewczyny śpiewały na uroczystościach ślubnych w kościele. Prywatnie Szpilki znają się już 20 lat. O wznowieniu działalności zespołu pod inną nazwą, zdecydowały się we wrześniu 2020 roku. Dołączyły do wytwórni fonograficznej Green Star Music. Od tego momentu prężnie działają, a ich głównym celem jest dawanie radości i zabawy swoim odbiorcom.

EXTAZY. Strzałem w dziesiątkę w przypadku tej grupy stal się utwór „Buzi to za Mało”. Wprowadził zespól na salony sam utwór stal się hitem znanym w całym kraju. Od premiery tego utworu zespół ma na swoim koncie wiele singli, które stały się równie popularne m.in. "Jedziesz", "Nektar z banana", "Balujemy dziś w domu".

Twórczość zespołu NEWS to disco polo, które charakteryzuje się nietuzinkowymi tekstami oraz melodiami szybko wpadającymi w ucho.
W czerwcu 2014 roku NEWS podpisał umowę z największą wytwórnią fonograficzną Green Star Music z Białegostoku, która współpracuje z największymi gwiazdami muzyki disco polo.
Od tego czasu zespół wylansował przeboje takie jak: Laleczka, W głowie zawroty, Moja wybranka, Ale fajne nogi, Wielki Bal, Zostań do rana, Lubię Cię całować, Koci pazur, Lubię zabalować; Będzie pompa; Nie jestem szpanerem; Tak, tak, tak, Blondyna, Mon Cheri, Układanka i wiele innych.
Liderem jak również założycielem zespołu jest Marek Lemieszek – wokalista, kompozytor, autor tekstów. Zawodowy muzyk instrumentalista. Ukończył studia muzyczne na kierunku organy i fortepian. 

PATRON MEDIALNY
ORGANIZATOR
MIEJSCE

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się