JORRGUS MILANO BAJOREK

close

JORRGUS to nazwa formacji wokalno-tanecznej oraz artystyczny pseudonim jej założyciela (Jerzego Szuja). Zespół powstał wiosną 2008 roku. Grupa w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki disco polo i dance. "Na zabawie", "Niebezpieczna", "Twój jeden szept", "Będziesz moja", "Malowana lala" - to największe hity formacji. Formacja JORRGUS to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich Festiwalach Muzyki Disco Polo&Dance. O popularności wśród fanów, świadczy milionowa oglądalność teledysków zespołu na kanale YouTube. 


Grupa MILANO to na stałe wpisała się w nurt muzyki DISCO poprzez takie utwory jak "Bara Bara Bara", "Kasiu Katarzyno", "O Tobie Kochana". Od roku 2009 zespół funkcjonuje w nowym odmłodzonym składzie od tego momentu Milano stworzyło wiele singli, które pozwoliło podtrzymać popularność grupy jednym z takich utworów jest z całą pewnością "Baśka Barbara".


Zespół BAJOREK to nowy boysband na scenie disco polo. Grupa założona przez Dominika Bajorka, który do marca 2022 występował solo pod pseudonimem BajorekD. Do wspomnianego już wokalisty dołączyło dwóch nowych - Łukasz Cudnik „Cudak” oraz Karol Pisarski „Lolek” 
PATRON MEDIALNY
ORGANIZATOR
MIEJSCE

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się