LUKA ROSI

close


Łukasz Rosiński, urodzony 3 kwietnia 1992 roku w Ząbkach koło Warszawy. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od wczesnych lat przedszkolnych. Kilka lat nauki gry na keyboardzie zaowocowało wygranymi w ogólnopolskich konkursach muzyki elektronicznej. Z gry na keyboardzie zrodziła się pasja Łukasza do realizacji i inżynierii dźwięku. 
Pierwsza profesjonalna styczność z wokalem miała miejsce na Wydziale Wokalno-Estradowym szkoły muzycznej na Bednarskiej w Warszawie. Luka Rosi odbył tam 4-letni cykl nauki. Na dyplomie udało się uzyskać ocenę bardzo dobrą. Później Łukasz zaczął występować na weselach i prowadzić imprezy okolicznościowe. W międzyczasie jeździł na konkursy i festiwale piosenki. Dalej sprawy potoczyły się szybko. Luka Rosi został półfinalistą IV edycji Disco Star w Polo TV. Później związał się z agencją artystyczną Diamond Music prowadzoną przez Marcina Millera (Boys) i Marcina Załęskiego (Allinteractive Films).
Luka Rosi znany jest z takich utworów jak: „Ta dziewczyna to żart”, „Ola Oli” czy „A Ty bądź”. Szczególnie ostatni utwór spotkał się z dużym uznaniem fanów i mediów. 
PATRON MEDIALNY
ORGANIZATOR
MIEJSCE

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się